Advanced Database Cleaner - Premium 4.0.0 - en to pl_PL translation catalogue (944 entries)

en:  %d item could not be processed. |  %d items could not be processed.
pl_PL[0]:  Nie można było przetworzyć %d elementu.
pl_PL[1]:  Nie można było przetworzyć %d elementów.
pl_PL[2]:  Nie można było przetworzyć %d elementów.

en:  (local time)
pl_PL:  (czas lokalny)

en: %1$d day | %1$d days
pl_PL[0]: %1$d dzień
pl_PL[1]: %1$d dni
pl_PL[2]: %1$d dni

en: %1$d hour | %1$d hours
pl_PL[0]: %1$d godzina
pl_PL[1]: %1$d godziny
pl_PL[2]: %1$d godzin

en: %1$d minute | %1$d minutes
pl_PL[0]: %1$d minuta
pl_PL[1]: %1$d minuty
pl_PL[2]: %1$d minut

en: %1$d second | %1$d seconds
pl_PL[0]: %1$d sekunda
pl_PL[1]: %1$d sekundy
pl_PL[2]: %1$d sekund

en: %1$d/%2$d tasks used
pl_PL: Wykorzystano %1$d/%2$d zadań

en: %d day | %d days
pl_PL[0]: %d dzień
pl_PL[1]: %d dni
pl_PL[2]: %d dni

en: %d hour | %d hours
pl_PL[0]: %d godzina
pl_PL[1]: %d godziny
pl_PL[2]: %d godzin

en: %d month | %d months
pl_PL[0]: %d miesiąc
pl_PL[1]: %d miesiące
pl_PL[2]: %d miesięcy

en: %d sec | %d secs
pl_PL[0]: %d sek
pl_PL[1]: %d sek
pl_PL[2]: %d sek

en: %d second | %d seconds
pl_PL[0]: %d sekunda
pl_PL[1]: %d sekundy
pl_PL[2]: %d sekund

en: %d selected
pl_PL: %d wybranych

en: %d year | %d years
pl_PL[0]: %d rok
pl_PL[1]: %d lata
pl_PL[2]: %d lat

en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: %s big option detected | %s big options detected
pl_PL[0]: Wykryto %s dużą opcję
pl_PL[1]: Wykryto %s duże opcje
pl_PL[2]: Wykryto %s dużych opcji

en: %s big post meta detected
pl_PL: Wykryto %s dużych meta wpisów

en: %s big transient detected | %s big transients detected
pl_PL[0]: Wykryto %s duży transient
pl_PL[1]: Wykryto %s duże transienty
pl_PL[2]: Wykryto %s dużych transientów

en: %s big user meta detected
pl_PL: Wykryto %s dużego meta użytkownika

en: %s cron job not scanned | %s cron jobs not scanned
pl_PL[0]: %s zadanie cron nieskanowane
pl_PL[1]: %s zadania cron nieskanowane
pl_PL[2]: %s zadań cron nieskanowanych

en: %s cron job with no action | %s cron jobs with no action
pl_PL[0]: %s zadanie cron bez akcji
pl_PL[1]: %s zadania cron bez akcji
pl_PL[2]: %s zadań cron bez akcji

en: %s duplicated post meta
pl_PL: %s zduplikowanych meta wpisów

en: %s duplicated user meta
pl_PL: %s zduplikowanego meta użytkownika

en: %s expired transient detected | %s expired transients detected
pl_PL[0]: Wykryto %s wygasły transient
pl_PL[1]: Wykryto %s wygasłe transienty
pl_PL[2]: Wykryto %s wygasłych transientów

en: %s option not scanned | %s options not scanned
pl_PL[0]: %s opcja nieskanowana
pl_PL[1]: %s opcje nieskanowane
pl_PL[2]: %s opcji nieskanowanych

en: %s post meta not scanned
pl_PL: Nie zeskanowano %s meta wpisów

en: %s site | %s sites
pl_PL[0]: %s witryna
pl_PL[1]: %s witryny
pl_PL[2]: %s witryn

en: %s table not scanned | %s tables not scanned
pl_PL[0]: %s tabela nieskanowana
pl_PL[1]: %s tabele nieskanowane
pl_PL[2]: %s tabel nieskanowanych

en: %s table to optimize | %s tables to optimize
pl_PL[0]: %s tabela do optymalizacji
pl_PL[1]: %s tabele do optymalizacji
pl_PL[2]: %s tabel do optymalizacji

en: %s table to repair | %s tables to repair
pl_PL[0]: %s tabela do naprawy
pl_PL[1]: %s tabele do naprawy
pl_PL[2]: %s tabel do naprawy

en: %s table with invalid prefix | %s tables with invalid prefix
pl_PL[0]: %s tabela z nieprawidłowym prefiksem
pl_PL[1]: %s tabele z nieprawidłowym prefiksem
pl_PL[2]: %s tabel z nieprawidłowym prefiksem

en: %s transient not scanned | %s transients not scanned
pl_PL[0]: %s wpis przejściowy nie zeskanowany
pl_PL[1]: %s wpisy przejściowe nie zeskanowane
pl_PL[2]: %s wpisów przejściowych nie zeskanowanych

en: %s unused post meta
pl_PL: %s nieużywanych meta wpisów

en: %s unused user meta
pl_PL: %s nieużywanego meta użytkownika

en: %s user meta not scanned
pl_PL: %s meta użytkownika nie został przeskanowany

en: 'Keep last' not applicable
pl_PL: 'Zachowaj ostatnie' nie dotyczy

en: (All dates/times are in your local time zone)
pl_PL: (Wszystkie daty/godziny są w Twojej lokalnej strefie czasowej)

en: (All dates/times in the logs are shown in your server's time zone)
pl_PL: (Wszystkie daty/godziny w dziennikach są pokazane w strefie czasowej serwera)

en: (For technical reasons, tasks will be deactivated after import and you will need to activate them again)
pl_PL: (Z przyczyn technicznych zadania zostaną dezaktywowane po imporcie i będziesz musiał je ponownie aktywować)

en: (Only the current site will be monitored. Activities on child sites will not be tracked).
pl_PL: (Monitorowana będzie tylko bieżąca witryna. Aktywności na stronach podrzędnych nie będą śledzone).

en: (You have %s credits left)
pl_PL: (Pozostało ci %s autorów)

en: (You have used all your credits)
pl_PL: (Wykorzystałeś wszystkich swoich autorów)

en: (local time)
pl_PL: (czas lokalny)

en: (to optimize)
pl_PL: (do optymalizacji)

en: 0 days
pl_PL: 0 dni

en: 1 site
pl_PL: 1 witryna

en: 19 standard cleanup tools
pl_PL: 19 standardowych narzędzi czyszczenia

en: 30-day money-back guarantee. No questions asked.
pl_PL: 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Bez pytań.

en: 6 data managers
pl_PL: 6 menedżerów danych

en: 7 dedicated tools for canceled, failed, and completed actions and logs.
pl_PL: 7 dedykowanych narzędzi dla anulowanych, nieudanych i zakończonych akcji oraz logów.

en: A scan is already in progress. Please reload the page to see the current scan status.
pl_PL: Skanowanie jest już w toku. Proszę odświeżyć stronę, aby zobaczyć obecny status skanowania.

en: A scan is in progress. Please wait until it finishes before performing this action
pl_PL: Trwa skanowanie. Poczekaj na jego zakończenie przed wykonaniem tej czynności

en: A scan is in progress. Please wait until it finishes before performing this action.
pl_PL: Trwa skanowanie. Poczekaj na jego zakończenie przed wykonaniem tej czynności.

en: Access advanced cleaning options, analytics, and more.
pl_PL: Uzyskaj dostęp do zaawansowanych opcji czyszczenia, analityki i nie tylko.

en: Access comprehensive guides and tutorials
pl_PL: Uzyskaj dostęp do kompleksowych przewodników i samouczków

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Action ID
pl_PL: Identyfikator akcji

en: Action Scheduler canceled actions
pl_PL: Anulowane akcje Action Scheduler

en: Action Scheduler canceled logs
pl_PL: Anulowane logi Action Scheduler

en: Action Scheduler cleaners
pl_PL: Narzędzia czyszczenia Action Scheduler

en: Action Scheduler completed actions
pl_PL: Ukończone akcje Action Scheduler

en: Action Scheduler completed logs
pl_PL: Zakończone logi Action Scheduler

en: Action Scheduler failed actions
pl_PL: Nieudane akcje Action Scheduler

en: Action Scheduler failed logs
pl_PL: Nieudane logi Action Scheduler

en: Action Scheduler orphan logs
pl_PL: Osierocone logi Action Scheduler

en: Actions to do
pl_PL: Akcje do wykonania

en: Actionscheduler canceled actions
pl_PL: Anulowane akcje Action Scheduler

en: Actionscheduler canceled logs
pl_PL: Anulowane logi Action Scheduler

en: Actionscheduler completed actions
pl_PL: Ukończone akcje Action Scheduler

en: Actionscheduler completed logs
pl_PL: Zakończone logi Action Scheduler

en: Actionscheduler failed actions
pl_PL: Nieudane akcje Action Scheduler

en: Actionscheduler failed logs
pl_PL: Nieudane logi Action Scheduler

en: Actionscheduler orphan logs
pl_PL: Osierocone logi Action Scheduler

en: Activate license
pl_PL: Włącz licencję

en: Activate now
pl_PL: Aktywuj teraz

en: Activation
pl_PL: Aktywacja

en: Active
pl_PL: Aktywne

en: Active Tasks
pl_PL: Aktywne zadania

en: Active plugins
pl_PL: Aktywne wtyczki

en: Activity type
pl_PL: Typ aktywności

en: Add-ons activity monitor
pl_PL: Monitor aktywności dodatków

en: Addon name or slug
pl_PL: Nazwa dodatku lub uproszczona nazwa

en: Addons activity
pl_PL: Aktywność dodatków

en: Addons activity enabled
pl_PL: Aktywność dodatków włączona

en: Advanced DB Cleaner Pro V4 is finally here!
pl_PL: Advanced DB Cleaner Pro V4 jest w końcu dostępny!

en: Advanced filters
pl_PL: Zaawansowane filtry

en: Advanced scan settings & CPU control
pl_PL: Zaawansowane ustawienia skanowania i kontrola CPU

en: After a remote scan, see which plugins/themes rely on a given option, table, etc.
pl_PL: Po zdalnym skanowaniu zobacz, które wtyczki/motywy polegają na danej opcji, tabeli itp.

en: Agency plan
pl_PL: Plan Agencyjny

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All cron jobs
pl_PL: Wszystkie zadania cron

en: All dates/times are in your local time zone
pl_PL: Wszystkie daty/godziny są w Twojej lokalnej strefie czasowej

en: All items
pl_PL: Wszystkie elementy

en: All items cleaned!
pl_PL: Wszystkie elementy wyczyszczone!

en: All options
pl_PL: Wszystkie opcje

en: All post meta
pl_PL: Wszystkie meta wpisów

en: All premium plans include a 30-day money-back guarantee
pl_PL: Wszystkie plany premium zawierają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

en: All tables
pl_PL: Wszystkie tabele

en: All transients
pl_PL: Wszystkie dane tymczasowe

en: All user meta
pl_PL: Wszystkie meta użytkowników

en: An error has occurred, please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: An error occurred during the remote request. Check the logs for more details.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas żądania zdalnego. Sprawdź logi, aby uzyskać więcej szczegółów.

en: An error occurred while getting the results from the server. Check the logs for more details
pl_PL: Wystąpił błąd podczas pobierania wyników z serwera. Sprawdź logi, aby uzyskać więcej szczegółów

en: An error occurred, please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: An error occurred.
pl_PL: Wystąpił błąd.

en: Analytics enabled
pl_PL: Analityka włączona

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply (%1s)
pl_PL: Zastosuj (%1s)

en: Apply this to all other items (if applicable)
pl_PL: Zastosuj to do wszystkich innych elementów (jeśli dotyczy)

en: Apply to selected (%1s)
pl_PL: Zastosuj do wybranych (%1s)

en: Are you sure you want to clear the log?
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyczyścić dziennik?

en: Args
pl_PL: Argumenty

en: As a lifetime license holder, you'll receive a permanent 50% discount, applied to your first purchase and all future renewals.
pl_PL: Jako posiadacz licencji dożywotniej otrzymasz stałą 50% zniżkę, zastosowaną do twojego pierwszego zakupu i wszystkich przyszłych odnowień.

en: Assign specific items to the correct plugin/theme when needed.
pl_PL: Przypisz określone elementy do właściwej wtyczki/motywu w razie potrzeby.

en: Assign the %d selected item(s) to:
pl_PL: Przypisz %d wybranych elementów do:

en: At least one menu position must be enabled.
pl_PL: Przynajmniej jedna pozycja menu musi być włączona.

en: Author
pl_PL: Autor

en: Auto drafts
pl_PL: Automatyczne szkice

en: Autoload health check
pl_PL: Sprawdzanie stanu automatycznego ładowania

en: Autoload size is big (%s)
pl_PL: Rozmiar automatycznego ładowania jest duży (%s)

en: Autoload size is good (%s)
pl_PL: Rozmiar automatycznego ładowania jest dobry (%s)

en: Autoload warning threshold
pl_PL: Próg ostrzegawczy autozładowania

en: Automate routine cleanups exactly when you want them.
pl_PL: Zautomatyzuj rutynowe czyszczenia dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

en: Automation
pl_PL: Automatyzacja

en: Automation tasks
pl_PL: Zadania automatyzacji

en: Available in the premium version.
pl_PL: Dostępne w wersji premium.

en: Awesome!
pl_PL: Wspaniale!

en: Back
pl_PL: Wstecz

en: Basic filters
pl_PL: Podstawowe filtry

en: Belongs to
pl_PL: Należy do

en: Belongs to WordPress
pl_PL: Należy do WordPressa

en: Belongs to:
pl_PL: Należy do:

en: Bulk actions
pl_PL: działania zbiorcze

en: Business plan
pl_PL: Plan Biznes

en: Buy V4 bundled with remote scan
pl_PL: Kup V4 w pakiecie ze zdalnym skanowaniem

en: Buy credits
pl_PL: Kup środki

en: Buy credits to use the Remote Scan feature and pay only when you need it. Or simply redeem a credit code if you already have one.
pl_PL: Kup środki, aby korzystać z funkcji zdalnego skanowania i płać tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Lub po prostu wykorzystaj kod środków, jeśli już go masz.

en: By
pl_PL: Przez

en: By starting this scan, you agree to anonymously send the local scan results to our secure remote database to improve your scan accuracy. No personal data is collected.
pl_PL: Rozpoczynając skanowanie, zgadzasz się na anonimowe przesłanie wyników skanowania lokalnego do naszej bezpiecznej zdalnej bazy danych w celu poprawy dokładności skanowania. Żadne dane osobowe nie są zbierane.

en: CPU pause time
pl_PL: Czas pauzy CPU

en: CPU rest time
pl_PL: Czas odpoczynku procesora

en: CPU work time
pl_PL: Czas pracy CPU

en: Calculating...
pl_PL: Obliczanie...

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Canceled actions
pl_PL: Anulowane akcje

en: Canceled logs
pl_PL: Anulowane logi

en: Cannot be deleted or edited!
pl_PL: Nie można usunąć ani edytować!

en: Cannot clear the log file content.
pl_PL: Nie można wyczyścić zawartości pliku dziennika.

en: Check autoloaded options and spot heavy offenders. Then flip autoload on/off as needed.
pl_PL: Sprawdź opcje ładowane automatycznie i wykryj te najbardziej obciążające. Następnie włącz/wyłącz automatyczne ładowanie w razie potrzeby.

en: Check license status
pl_PL: Sprawdź status licencji

en: Choose the method used for database cleanup operations. SQL offers direct database manipulation, while Native uses WordPress functions.
pl_PL: Wybierz metodę używaną do operacji czyszczenia bazy danych. SQL oferuje bezpośrednią manipulację bazą danych, podczas gdy Natywna wykorzystuje funkcje WordPressa.

en: Clean %d selected items?
pl_PL: Wyczyścić %d wybranych elementów?

en: Clean all %s?
pl_PL: Wyczyścić wszystkie %s?

en: Clean up
pl_PL: Wyczyść

en: Cleanup completed successfully!
pl_PL: Czyszczenie zakończone pomyślnie!

en: Cleanup events log for:
pl_PL: Dziennik zdarzeń czyszczenia dla:

en: Cleanup method
pl_PL: Metoda czyszczenia

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear events log anytime you want
pl_PL: Wyczyść dziennik zdarzeń w dowolnym momencie

en: Clear log
pl_PL: Wyczyść dziennik

en: Clear the log?
pl_PL: Wyczyścić dziennik?

en: Clear these events log?
pl_PL: Wyczyścić ten dziennik zdarzeń?

en: Cleared successfully!
pl_PL: Wyczyszczono pomyślnie!

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Collapse sidebar
pl_PL: Zwiń panel boczny

en: Collecting PHP files to scan
pl_PL: Zbieranie plików PHP do skanowania

en: Collecting files
pl_PL: Zbieranie plików

en: Collecting the PHP files to be scanned. This process may take some time, depending on the number of plugin and theme files you have.
pl_PL: Zbieranie plików PHP do przeskanowania. Ten proces może zająć trochę czasu, w zależności od liczby plików wtyczek i motywów, które posiadasz.

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Complete activity timeline
pl_PL: Pełna oś czasu aktywności

en: Completed actions
pl_PL: Zakończone akcje

en: Completed logs
pl_PL: Zakończone logi

en: Completed successfully!
pl_PL: Zakończono pomyślnie!

en: Configure performance-related settings for database cleanup operations and optimization.
pl_PL: Skonfiguruj ustawienia związane z wydajnością dla operacji czyszczenia i optymalizacji bazy danych.

en: Confirm
pl_PL: Potwierdź

en: Contact us
pl_PL: Skontaktuj się z nami

en: Contact us for personalized assistance
pl_PL: Skontaktuj się z nami, aby uzyskać spersonalizowaną pomoc

en: Content
pl_PL: Treść

en: Contribute corrections
pl_PL: Współtwórz poprawki

en: Copied
pl_PL: Skopiowano

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Count
pl_PL: Liczba

en: Create as many automation tasks as you need.
pl_PL: Twórz tyle zadań automatyzacji, ile potrzebujesz.

en: Create scheduled tasks
pl_PL: Utwórz zaplanowane zadania

en: Create task
pl_PL: Utwórz zadanie

en: Created successfully!
pl_PL: Utworzono pomyślnie!

en: Created:
pl_PL: Utworzono:

en: Credit code
pl_PL: Kod środków

en: Credits used today:
pl_PL: Kredyty użyte dzisiaj:

en: Cron jobs
pl_PL: Zadania Cron

en: Cross-check your items with a curated cloud database for improved ownership accuracy.
pl_PL: Sprawdź swoje elementy w wyselekcjonowanej bazie danych w chmurze, aby poprawić dokładność przypisania własności.

en: Current Database Size
pl_PL: Obecny rozmiar bazy danych

en: Custom date range filtering
pl_PL: Filtrowanie niestandardowego zakresu dat

en: DB analytics
pl_PL: Analityka DB

en: DB size (MB)
pl_PL: Rozmiar DB (MB)

en: Daily
pl_PL: Dziennie

en: Daily limit will reset in:
pl_PL: Dzienny limit zresetuje się za:

en: Database
pl_PL: Baza danych

en: Database analytics overview
pl_PL: Przegląd analityki bazy danych

en: Database rows batches
pl_PL: Partie wierszy bazy danych

en: Database size
pl_PL: Rozmiar bazy danych

en: Database size chart
pl_PL: Wykres rozmiaru bazy danych

en: Date
pl_PL: Data

en: Date (UTC)
pl_PL: Data (UTC)

en: Days
pl_PL: Dni

en: Deactivate license
pl_PL: Wyłącz licencję

en: Deactivation
pl_PL: Dezaktywacja

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete %d item? | Delete %d items?
pl_PL[0]: Usunąć %d element?
pl_PL[1]: Usunąć %d elementy?
pl_PL[2]: Usunąć %d elementów?

en: Delete all data from a table without deleting the table itself.
pl_PL: Usuń wszystkie dane z tabeli bez usuwania samej tabeli.

en: Delete task?
pl_PL: Usunąć zadanie?

en: Delete the selected items.
pl_PL: Usuń wybrane elementy.

en: Delete the table with all its data.
pl_PL: Usuń tabelę wraz ze wszystkimi jej danymi.

en: Deleted successfully!
pl_PL: Usunięto pomyślnie!

en: Designed for networks, manage cleanup across sites.
pl_PL: Zaprojektowane dla sieci, zarządzaj czyszczeniem w wielu witrynach.

en: Detailed tasks events logging
pl_PL: Szczegółowe logowanie zdarzeń zadań

en: Direct SQL queries
pl_PL: Bezpośrednie zapytania SQL

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Dismiss
pl_PL: Odrzuć

en: Docs
pl_PL: Dokumentacja

en: Don't assign to any category
pl_PL: Nie przypisuj do żadnej kategorii

en: Don't forget to make a backup of your database first!
pl_PL: Nie zapomnij najpierw wykonać kopii zapasowej bazy danych!

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Done!
pl_PL: Gotowe!

en: Download file
pl_PL: Pobierz plik

en: Drop-ins
pl_PL: Wtyczki Drop-in

en: Duplicated
pl_PL: Zduplikowane

en: Duplicated comment meta
pl_PL: Zduplikowane meta komentarzy

en: Duplicated commentmeta
pl_PL: Zduplikowane meta komentarzy

en: Duplicated post meta
pl_PL: Zduplikowane meta wpisów

en: Duplicated postmeta
pl_PL: Zduplikowane meta wpisów

en: Duplicated term meta
pl_PL: Zduplikowane meta taksonomii

en: Duplicated termmeta
pl_PL: Zduplikowane meta terminów

en: Duplicated user meta
pl_PL: Zduplikowane meta użytkowników

en: Duplicated usermeta
pl_PL: Zduplikowane meta użytkowników

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit -Belongs to-
pl_PL: Edytuj „Należy do”

en: Edit scan result
pl_PL: Edytuj wynik skanowania

en: Edited:
pl_PL: Edytowano:

en: Empty
pl_PL: Opróżnij

en: Empty %d table? | Empty %d tables?
pl_PL[0]: Opróżnić %d tabelę?
pl_PL[1]: Opróżnić %d tabele?
pl_PL[2]: Opróżnić %d tabel?

en: Empty rows
pl_PL: Opróżnij wiersze

en: Empty!
pl_PL: Pusty!

en: Enable addons activity
pl_PL: Włącz aktywność dodatków

en: Enable analytics
pl_PL: Włącz analitykę

en: Enhancing local scan accuracy via remote server analysis. Each credit enables one request to improve detection of tables, options, and other elements linked to specific plugins and themes.
pl_PL: Zwiększanie dokładności skanowania lokalnego poprzez analizę zdalnego serwera. Każdy autorzy umożliwia jedno żądanie w celu poprawy wykrywania tabel, opcji i innych elementów powiązanych z konkretnymi wtyczkami i motywami.

en: Enter number
pl_PL: Wpisz liczbę

en: Enter your credit code
pl_PL: Wpisz twój kod środków

en: Error!
pl_PL: Błąd!

en: Errors log
pl_PL: Dziennik błędów

en: Events log
pl_PL: Dziennik zdarzeń

en: Events will appear here when the task runs.
pl_PL: Zdarzenia pojawią się tutaj po uruchomieniu zadania.

en: Every %s
pl_PL: Co %s

en: Exact match
pl_PL: Dokładne dopasowanie

en: Exact match scan
pl_PL: Skanowanie dokładnego dopasowania

en: Executed %s
pl_PL: Wykonano %s

en: Execution logs for scheduled tasks
pl_PL: Logi wykonania dla zaplanowanych zadań

en: Expand sidebar
pl_PL: Rozwiń panel boczny

en: Expiration date
pl_PL: Data wygaśnięcia

en: Expired
pl_PL: Wygasłe

en: Expired at
pl_PL: Wygasło

en: Expired transients
pl_PL: Wygasłe dane tymczasowe

en: Expires at:
pl_PL: Wygasa:

en: Failed
pl_PL: Nieudane

en: Failed actions
pl_PL: Nieudane akcje

en: Failed logs
pl_PL: Nieudane logi

en: Failed to dismiss the notification.
pl_PL: Nie udało się odrzucić powiadomienia.

en: Failed to get the file content.
pl_PL: Nie udało się pobrać zawartości pliku.

en: Failed to sync balance.
pl_PL: Nie udało się zsynchronizować salda.

en: Failed to update balance.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować salda.

en: Features
pl_PL: Funkcje

en: File content chunks
pl_PL: Fragmenty treści pliku

en: File content chunks (in KB)
pl_PL: Fragmenty zawartości pliku (w KB)

en: File line batches
pl_PL: Partie linii plików

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Filter items by name patterns, metadata, and precise criteria.
pl_PL: Filtruj elementy według wzorców nazw, metadanych i precyzyjnych kryteriów.

en: Find answers to common questions
pl_PL: Znajdź odpowiedzi na często zadawane pytania

en: For any remaining items from the previous step, the scan will attempt to find partial matches for items names.
pl_PL: Dla pozostałych elementów z poprzedniego kroku skanowanie podejmie próbę znalezienia częściowych dopasowań nazw elementów.

en: For technical reasons, all automation tasks imported from the previous version have been paused. Please review your tasks and reactivate those you wish to continue using.
pl_PL: Z przyczyn technicznych wszystkie zadania automatyzacji zaimportowane z poprzedniej wersji zostały wstrzymane. Przejrzyj swoje zadania i ponownie aktywuj te, których chcesz nadal używać.

en: Forced timeouts occurred:
pl_PL: Wystąpiły wymuszone przekroczenia czasu:

en: Found in
pl_PL: Znaleziono w

en: Free
pl_PL: Darmowa

en: Free Plan
pl_PL: Plan Darmowy

en: Frequency
pl_PL: Częstotliwość

en: Frequency:
pl_PL: Częstotliwość:

[ctx: Friendly date and time format (e.g. December 10, 2025 3:45 PM)]
en: F j, Y g:i A
pl_PL: j F Y, H:i

[ctx: Friendly date format (e.g. December 10, 2025)]
en: F j, Y
pl_PL: j F Y

en: From
pl_PL: Od

en: Full
pl_PL: Pełne

en: General cleanup
pl_PL: Ogólne czyszczenie

en: Generated on:
pl_PL: Wygenerowano:

en: Get expert assistance and early access to new features.
pl_PL: Uzyskaj fachową pomoc i wcześniejszy dostęp do nowych funkcji.

en: Get help with technical issues, billing ...
pl_PL: Uzyskaj pomoc w kwestiach technicznych, rozliczeniach...

en: Get started by creating your first automated cleaning task.
pl_PL: Zacznij od utworzenia pierwszego automatycznego zadania czyszczenia.

en: Get the full version 4
pl_PL: Pobierz pełną wersję 4

en: Go to License
pl_PL: Przejdź do Licencji

en: Go to automation
pl_PL: Przejdź do automatyzacji

en: Go to settings
pl_PL: Przejdź do ustawień

en: Go to settings to activate license
pl_PL: Przejdź do ustawień, aby włączyć licencję

en: Has action
pl_PL: Ma akcję

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Here are the results of your data import
pl_PL: Oto wyniki importu danych

en: Hide filters
pl_PL: Ukryj filtry

en: Hide scan process details
pl_PL: Ukryj szczegóły procesu skanowania

en: Hide/show tabs
pl_PL: Ukryj/pokaż karty

en: Home URL
pl_PL: Adres URL strony głównej

en: Hook
pl_PL: Uchwyt (Hook)

en: How to get to the full version - 50% OFF forever
pl_PL: Jak uzyskać pełną wersję – 50% ZNIŻKI na zawsze

en: I already did
pl_PL: Już to zrobiłem/am

en: ID
pl_PL: Identyfikator

en: If enabled, the plugin will list every table in your database, including those with invalid prefix, typically belonging to other WordPress installations or unrelated projects. If you're unsure, keep this option disabled.
pl_PL: Jeśli włączone, wtyczka wyświetli każdą tabelę w bazie danych, w tym te z nieprawidłowym prefiksem, zwykle należące do innych instalacji WordPressa lub niezwiązanych projektów. Jeśli nie masz pewności, pozostaw tę opcję wyłączoną.

en: If enabled, the plugin will run a daily task to analyze your database and tables locally, so you can view relevant statistics in the plugin dashboard.
pl_PL: Jeśli włączone, wtyczka będzie codziennie uruchamiać zadanie lokalnej analizy bazy danych i tabel, dzięki czemu będziesz mógł przeglądać odpowiednie statystyki w panelu wtyczki.

en: If enabled, the plugin will track the activity of your plugins/themes when they get activated, deactivated or uninstalled. Providing a complete history of your addons activity.
pl_PL: Jeśli włączone, wtyczka będzie śledzić aktywność twoich wtyczek/motywów, gdy zostaną włączone, wyłączone lub odinstalowane, zapewniając pełną historię aktywności dodatków.

en: If you need more activations, you can upgrade by paying the difference between plans.
pl_PL: Jeśli potrzebujesz więcej aktywacji, możesz dokonać ulepszenia, dopłacając różnicę między planami.

en: Import Keep Last
pl_PL: Importuj „Zachowaj ostatnie”

en: Import all your automation tasks and schedules.
pl_PL: Zaimportuj wszystkie zadania automatyzacji i harmonogramy.

en: Import completed
pl_PL: Import zakończony

en: Import data from previous version
pl_PL: Importuj dane z poprzedniej wersji

en: Import manual corrections
pl_PL: Importuj ręczne poprawki

en: Import tasks
pl_PL: Importuj zadania

en: Import your custom manual corrections you made in the previous version
pl_PL: Zaimportuj swoje niestandardowe ręczne poprawki wykonane w poprzedniej wersji

en: In
pl_PL: Za

en: In premium
pl_PL: W premium

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywne

en: Inactive plugins
pl_PL: Nieaktywne wtyczki

en: Indicates whether a transient is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
pl_PL: Wskazuje, czy dane tymczasowe są ładowane automatycznie. Wartości dla ładowania automatycznego to: yes, on, auto, auto-on. Wartości dla braku ładowania to: no, off, auto-off

en: Indicates whether an option is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
pl_PL: Wskazuje, czy opcja jest ładowana automatycznie. Wartości dla ładowania automatycznego to: yes, on, auto, auto-on. Wartości dla braku ładowania to: no, off, auto-off

en: Indicates whether an transient is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
pl_PL: Wskazuje, czy dane tymczasowe są ładowane automatycznie. Wartości dla ładowania automatycznego to: yes, on, auto, auto-on. Wartości dla braku ładowania to: no, off, auto-off

en: Individual or multiple table selection
pl_PL: Wybór pojedynczych lub wielu tabel

en: Info & logs
pl_PL: Info i logi

en: Info: the remote scan is taking more than expected!
pl_PL: Informacja: zdalne skanowanie trwa dłużej niż oczekiwano!

en: Inspect revisions, unused post meta, and other items with full context prior to deletion.
pl_PL: Sprawdź wersje, nieużywane meta wpisów i inne elementy z pełnym kontekstem przed usunięciem.

en: Installed
pl_PL: Zainstalowane

en: Installed on
pl_PL: Zainstalowano

en: Interval
pl_PL: Interwał

en: Interval (secs)
pl_PL: Interwał (sek.)

en: Invalid
pl_PL: Nieprawidłowe

en: Invalid credit code. Please check and try again.
pl_PL: Nieprawidłowy kod kredytowy. Sprawdź i spróbuj ponownie.

en: Invalid item ID
pl_PL: Nieprawidłowy identyfikator elementu

en: Invalid license key.
pl_PL: Nieprawidłowy klucz licencyjny.

en: Invalid or empty system information
pl_PL: Nieprawidłowe lub puste informacje o systemie

en: Invalid prefix
pl_PL: Nieprawidłowy prefiks

en: Invalid table prefix!
pl_PL: Nieprawidłowy prefiks tabeli!

en: Item name mismatch
pl_PL: Niezgodność nazwy elementu

en: Items
pl_PL: Elementy

en: Items below are duplicate post meta entries. You can safely delete them, as the original entries will be preserved automatically.
pl_PL: Poniższe elementy to zduplikowane wpisy meta wpisów. Możesz je bezpiecznie usunąć, ponieważ oryginalne wpisy zostaną automatycznie zachowane.

en: Items below are duplicate user meta entries. You can safely delete them, as the original entries will be preserved automatically.
pl_PL: Poniższe elementy to zduplikowane wpisy meta użytkowników. Możesz je bezpiecznie usunąć, ponieważ oryginalne wpisy zostaną automatycznie zachowane.

en: Items below are unused post meta (linked to missing posts). You can safely delete them.
pl_PL: Poniższe elementy to nieużywane meta wpisów (powiązane z brakującymi wpisami). Możesz je bezpiecznie usunąć.

en: Items below are unused user meta (linked to missing users). You can safely delete them.
pl_PL: Poniższe elementy to nieużywane meta użytkowników (powiązane z brakującymi użytkownikami). Możesz je bezpiecznie usunąć.

en: Items below exceed 150KB, which is considered large! Please review them.
pl_PL: Poniższe elementy przekraczają 150KB, co jest uważane za duży rozmiar! Przejrzyj je.

en: Items below have invalid prefixes, indicating they likely originate from other WordPress installations or unrelated projects.
pl_PL: Poniższe elementy mają nieprawidłowe prefiksy, co wskazuje, że prawdopodobnie pochodzą z innych instalacji WordPressa lub niezwiązanych projektów.

en: Items below have not been scanned yet. Click the button above to scan them and identify their associated plugin or theme.
pl_PL: Poniższe elementy nie zostały jeszcze przeskanowane. Kliknij przycisk powyżej, aby je przeskanować i zidentyfikować powiązaną wtyczkę lub motyw.

en: Items below seem to be orphaned. However, please ensure you only delete entries you are certain are safe to remove.
pl_PL: Poniższe elementy wydają się być osierocone. Upewnij się jednak, że usuwasz tylko wpisy, co do których masz pewność, że można je bezpiecznie usunąć.

en: Items per page
pl_PL: Elementów na stronę

en: Items to clean
pl_PL: Elementy do czyszczenia

en: Items to clean:
pl_PL: Elementy do wyczyszczenia:

en: Items to scan
pl_PL: Elementy do skanowania

en: Items will not be assigned to any plugin/theme and will be marked as 'not scanned'
pl_PL: Elementy nie zostaną przypisane do żadnej wtyczki/motywu i zostaną oznaczone jako „nieprzeskanowane”

en: Keep Last
pl_PL: Zachowaj ostatnie

en: Keep data from the last X days from being displayed or cleaned. The plugin will only show and clean data older than the number of days or items you specify.
pl_PL: Zachowaj dane z ostatnich X dni przed wyświetleniem lub usunięciem. Wtyczka pokaże i wyczyści tylko dane starsze niż liczba dni lub elementów, które podasz.

en: Keep last
pl_PL: Zachowaj ostatnie

en: Keep the last N items per post or entity and delete the rest.
pl_PL: Zachowaj ostatnie N elementów na wpis lub encję i usuń resztę.

en: Keep the last X items for each parent (e.g., the last 5 revisions per post). If an item has no parent, keep the last X items globally.
pl_PL: Zachowaj ostatnie X elementów dla każdego nadrzędnego (np. ostatnie 5 wersji na wpis). Jeśli element nie ma nadrzędnego, zachowaj ostatnie X elementów globalnie.

en: Keep the latest items per day and delete older ones.
pl_PL: Zachowaj najnowsze elementy na dzień i usuń starsze.

en: Known plugins using this item
pl_PL: Znane wtyczki używające tego elementu

en: Known themes using this item
pl_PL: Znane motywy używające tego elementu

en: Language
pl_PL: Język

en: Last 30 days
pl_PL: Ostatnie 30 dni

en: Last 7 days
pl_PL: Ostatnie 7 dni

en: Last 90 days
pl_PL: Ostatnie 90 dni

en: Last analytics execution failed on:
pl_PL: Ostatnia analiza nie powiodła się:

en: Last analytics execution was successful on:
pl_PL: Ostatnia analiza zakończyła się sukcesem:

en: Last failed addons activity execution
pl_PL: Ostatnie nieudane wykonanie aktywności dodatków

en: Last failed analytics execution
pl_PL: Ostatnie nieudane wykonanie analityki

en: Last info refresh:
pl_PL: Ostatnie odświeżenie informacji:

en: Last run:
pl_PL: Ostatnie uruchomienie:

en: Last successful addons activity execution
pl_PL: Ostatnie pomyślne wykonanie aktywności dodatków

en: Last successful analytics execution
pl_PL: Ostatnie pomyślne wykonanie analityki

en: Learn more about Premium features
pl_PL: Dowiedz się więcej o funkcjach Premium

en: Left sidebar menu
pl_PL: Menu lewego panelu bocznego

en: Less accurate
pl_PL: Mniej dokładne

en: Less filters
pl_PL: Mniej filtrów

en: License
pl_PL: Licencja

en: License activated successfully.
pl_PL: Licencja została pomyślnie aktywowana.

en: License check completed.
pl_PL: Sprawdzanie licencji zakończone.

en: License deactivated successfully.
pl_PL: Licencja została pomyślnie dezaktywowana.

[ctx: License expiration date format (e.g. December 10, 2025)]
en: F j, Y
pl_PL: j F Y

en: License expiry/renewal
pl_PL: Wygaśnięcie/odnowienie licencji

en: License key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: License plan
pl_PL: Plan licencji

en: License status
pl_PL: Status licencji

en: Lifetime
pl_PL: Dożywotnia

en: Limited
pl_PL: Ograniczone

en: Loading ...
pl_PL: Ładowanie...

en: Loading data...
pl_PL: Ładowanie danych...

en: Loading settings...
pl_PL: Ładowanie ustawień...

en: Local & remote scan
pl_PL: Lokalne i zdalne skanowanie

en: Local scan
pl_PL: Lokalne skanowanie

en: Local scan only
pl_PL: Tylko lokalne skanowanie

en: Local time
pl_PL: Czas lokalny

en: Log ID
pl_PL: Identyfikator logu

en: Log date (UTC)
pl_PL: Data logu (UTC)

en: Lost space
pl_PL: Utracona przestrzeń

en: Manage and deeply clean Tables, Options, Post Meta, User Meta, Transients, and Cron Jobs.
pl_PL: Zarządzaj i dogłębnie czyść Tabele, Opcje, Meta wpisów, Meta użytkowników, Dane tymczasowe i Zadania Cron.

en: Manage your license from this section.
pl_PL: Zarządzaj swoją licencją w tej sekcji.

en: Manual corrections
pl_PL: Ręczne poprawki

en: Many Premium Features
pl_PL: Wiele funkcji Premium

en: Max execution time
pl_PL: Maks. czas wykonywania

en: Max retries reached
pl_PL: Osiągnięto maksymalną liczbę prób

en: Maybe Later
pl_PL: Może później

en: Memory Limit
pl_PL: Limit pamięci

en: Memory limit
pl_PL: Limit pamięci

en: Menu placement
pl_PL: Umiejscowienie menu

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Meta / relations
pl_PL: Meta / relacje

en: Meta key
pl_PL: Klucz meta

en: Meta value
pl_PL: Wartość meta

en: Monitor per-table size and row count trends to spot issues early.
pl_PL: Monitoruj rozmiar i liczbę wierszy dla poszczególnych tabel, aby wcześnie wykryć problemy.

en: Monthly
pl_PL: Miesięcznie

en: More accurate
pl_PL: Bardziej dokładne

en: More filters
pl_PL: Więcej filtrów

en: More info
pl_PL: Więcej informacji

en: Multisite support
pl_PL: Wsparcie dla Multisite

en: Multisite: filter by site
pl_PL: Multisite: filtruj według witryny

en: Must-use plugins
pl_PL: Wtyczki wymuszane (Must-use)

en: My account
pl_PL: Moje konto

en: MySQL version
pl_PL: Wersja MySQL

en: N/A
pl_PL: B/D

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name & start date are required
pl_PL: Nazwa i data rozpoczęcia są wymagane

en: Name not found!
pl_PL: Nie znaleziono nazwy!

en: Name:
pl_PL: Nazwa:

en: Native WP functions
pl_PL: Natywne funkcje WP

en: Network active plugins
pl_PL: Wtyczki aktywne w sieci

en: Network admin menu
pl_PL: Menu administratora sieci

en: Never expires
pl_PL: Nigdy nie wygasa

en: New automated task
pl_PL: Nowe zadanie automatyczne

en: Next run
pl_PL: Następne uruchomienie

en: Next run:
pl_PL: Następne uruchomienie:

en: No
pl_PL: Nie

en: No action selected!
pl_PL: Nie wybrano akcji!

en: No activity found for the applied filters. Try different filters.
pl_PL: Nie znaleziono aktywności dla zastosowanych filtrów. Spróbuj innych filtrów.

en: No activity found!
pl_PL: Nie znaleziono aktywności!

en: No credits found associated with your license.
pl_PL: Nie znaleziono żadnych środków powiązanych z twoją licencją.

en: No credits found for your Pro license. Please buy or redeem credits to use the remote scan feature.
pl_PL: Nie znaleziono autorów dla twojej licencji Pro. Kup lub wykorzystaj autorów, aby użyć funkcji zdalnego skanowania.

en: No data available
pl_PL: Brak dostępnych danych

en: No data available!
pl_PL: Brak dostępnych danych!

en: No data found
pl_PL: Nie znaleziono danych

en: No data to import. You can uninstall the previous version(s)
pl_PL: Brak danych do zaimportowania. Możesz odinstalować poprzednią wersję(e)

en: No events recorded
pl_PL: Nie zarejestrowano zdarzeń

en: No items are kept with this configuration.
pl_PL: Żadne elementy nie są zachowywane przy tej konfiguracji.

en: No items selected!
pl_PL: Nie wybrano elementów!

en: No license key found to check.
pl_PL: Nie znaleziono klucza licencyjnego do sprawdzenia.

en: No operations selected yet
pl_PL: Nie wybrano jeszcze żadnych operacji

en: No remote scan credits available. Buy or redeem credits to use remote scan.
pl_PL: Brak dostępnych kredytów zdalnego skanowania. Kup lub wykorzystaj kredyty, aby użyć zdalnego skanowania.

en: No tables match your search.
pl_PL: Żadne tabele nie pasują do wyszukiwania.

en: No tasks found!
pl_PL: Nie znaleziono zadań!

en: No, not good enough
pl_PL: Nie, to nie wystarczy

en: Not installed
pl_PL: Niezainstalowane

en: Not scanned
pl_PL: Nieprzeskanowane

en: Not scanned yet!
pl_PL: Jeszcze nie przeskanowano!

en: Not supported
pl_PL: Nieobsługiwane

en: Not supported!
pl_PL: Nieobsługiwane!

en: Note:
pl_PL: Uwaga:

en: Note: Analytics data is refreshed every 24 hours.
pl_PL: Uwaga: Dane analityczne są odświeżane co 24 godziny.

en: Object ID
pl_PL: Identyfikator obiektu

en: Ok, you deserved it
pl_PL: Ok, zasłużyliście na to

en: Once
pl_PL: Raz

en: Once cleaned, this action cannot be undone!
pl_PL: Po wyczyszczeniu tej operacji nie można cofnąć!

en: Once daily
pl_PL: Raz dziennie

en: Once deleted, this action cannot be undone!
pl_PL: Po usunięciu tej operacji nie można cofnąć!

en: Once emptied, this action cannot be undone!
pl_PL: Po opróżnieniu tej operacji nie można cofnąć!

en: Once hourly
pl_PL: Co godzinę

en: Once monthly
pl_PL: Raz w miesiącu

en: Once weekly
pl_PL: Raz w tygodniu

en: Once you activate, deactivate or uninstall addons, they will appear here.
pl_PL: Gdy aktywujesz, dezaktywujesz lub odinstalujesz dodatki, pojawią się one tutaj.

en: Optimize
pl_PL: Optymalizuj

en: Optimize tables
pl_PL: Optymalizuj tabele

en: Option name
pl_PL: Nazwa opcji

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Orphan
pl_PL: Osierocony

en: Orphan logs
pl_PL: Osierocone logi

en: Orphans
pl_PL: Osierocone

en: Other settings
pl_PL: Inne ustawienia

en: Other settings to configure the plugin behavior.
pl_PL: Inne ustawienia konfigurujące zachowanie wtyczki.

en: Overhead
pl_PL: Narzut

en: Override manual corrections?
pl_PL: Nadpisać ręczne poprawki?

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: PHP version
pl_PL: Wersja PHP

en: Parent theme
pl_PL: Motyw nadrzędny

en: Partial match
pl_PL: Częściowe dopasowanie

en: Partial match scan
pl_PL: Skanowanie częściowego dopasowania

en: Partially successful
pl_PL: Częściowo pomyślne

en: Paused
pl_PL: Wstrzymane

en: Paused Tasks
pl_PL: Wstrzymane zadania

en: Performance settings
pl_PL: Ustawienia wydajności

en: Pingbacks
pl_PL: Pingbacki

en: Places the plugin menu on the left side of your WP Admin
pl_PL: Umieszcza menu wtyczki po lewej stronie panelu administracyjnego WP

en: Places the plugin menu on the left side of your WP Network Admin.
pl_PL: Umieszcza menu wtyczki po lewej stronie panelu administratora sieci WP.

en: Places the plugin menu under the WP Tools menu
pl_PL: Umieszcza menu wtyczki w menu Narzędzia WP

en: Please activate your license key to receive plugin updates.
pl_PL: Aktywuj klucz licencyjny, aby otrzymywać aktualizacje wtyczki.

en: Please activate your plugin license first to perform a remote scan.
pl_PL: Najpierw włącz licencję twojej wtyczki, aby wykonać zdalne skanowanie.

en: Please ensure that the CPU usage settings respect the indicated min and max acceptable values.
pl_PL: Upewnij się, że ustawienia zużycia procesora mieszczą się w podanych minimalnych i maksymalnych dopuszczalnych wartościach.

en: Please ensure that the scan settings respect the indicated min and max acceptable values.
pl_PL: Upewnij się, że ustawienia skanowania mieszczą się w podanych minimalnych i maksymalnych dopuszczalnych wartościach.

en: Please enter a credit code.
pl_PL: Wpisz kod środków.

en: Please enter a valid number
pl_PL: Wpisz prawidłową liczbę

en: Please enter valid numbers for the performance settings
pl_PL: Proszę wpisać prawidłowe liczby dla ustawień wydajności

en: Please enter valid numbers for the scan settings
pl_PL: Wpisz prawidłowe liczby dla ustawień skanowania

en: Please select a table!
pl_PL: Proszę wybrać tabelę!

en: Please select an action to apply!
pl_PL: Wybierz akcję do zastosowania!

en: Please select at least one item to apply the action!
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden element, aby zastosować akcję!

en: Please select valid start and end dates.
pl_PL: Wybierz prawidłowe daty rozpoczęcia i zakończenia.

en: Please upgrade WordPress to %s or higher to use the plugin without issues.
pl_PL: Zaktualizuj WordPressa do wersji %s lub wyższej, aby korzystać z wtyczki bez problemów.

en: Please upgrade your PHP to %s or higher to use the plugin without issues.
pl_PL: Zaktualizuj PHP do wersji %s lub wyższej, aby korzystać z wtyczki bez problemów.

en: Plugin
pl_PL: Wtyczka

en: Plugins cron jobs
pl_PL: Zadania cron wtyczek

en: Plugins items
pl_PL: Elementy wtyczek

en: Plugins meta
pl_PL: Meta wtyczek

en: Plugins options
pl_PL: Opcje wtyczek

en: Plugins tables
pl_PL: Tabele wtyczek

en: Plugins transients
pl_PL: Dane tymczasowe wtyczek

en: Post ID
pl_PL: Identyfikator wpisu

en: Post Max Size
pl_PL: Maks. rozmiar posta

en: Post meta
pl_PL: Meta wpisów

en: Posts
pl_PL: Wpisy

en: Pre-sale Question
pl_PL: Pytanie przedsprzedażowe

en: Prefix status
pl_PL: Status prefiksu

en: Premium Features Selected
pl_PL: Wybrano funkcje Premium

en: Premium items (won't be cleaned)
pl_PL: Elementy Premium (nie zostaną wyczyszczone)

en: Premium only
pl_PL: Tylko Premium

en: Preparing items to scan
pl_PL: Przygotowywanie elementów do skanowania

en: Preparing local scan results
pl_PL: Przygotowywanie wyników skanowania lokalnego

en: Preserve items from the last X days from being cleaned.
pl_PL: Chroń elementy z ostatnich X dni przed usunięciem.

en: Preserve your -Keep Last- settings and configurations
pl_PL: Zachowaj ustawienia i konfiguracje funkcji „Zachowaj ostatnie”

en: Preview before you clean
pl_PL: Podgląd przed czyszczeniem

en: Priority Support
pl_PL: Wsparcie priorytetowe

en: Priority email support
pl_PL: Priorytetowa pomoc techniczna e-mail

en: Priority support
pl_PL: Wsparcie priorytetowe

en: Pro - lifetime
pl_PL: Pro – dożywotnia

en: Pro-lifetime
pl_PL: Pro-dożywotnia

en: Proceed
pl_PL: Kontynuuj

en: Processing ...
pl_PL: Przetwarzanie ...

en: Processing, please wait...
pl_PL: Przetwarzanie, proszę czekać...

en: Quick ranges
pl_PL: Szybkie zakresy

en: Quickly locate items to clean, optimize, or manage with preset filters.
pl_PL: Szybko zlokalizuj elementy do wyczyszczenia, optymalizacji lub zarządzania za pomocą gotowych filtrów.

en: Raw data
pl_PL: Surowe dane

en: Read more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Recommended
pl_PL: Zalecane

en: Redeem
pl_PL: Wykorzystaj

en: Redeem credit code
pl_PL: Wykorzystaj kod środków

en: Redeeming...
pl_PL: Wykorzystywanie...

en: Reduce CPU usage
pl_PL: Zmniejsz użycie procesora

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Refresh analytics
pl_PL: Odśwież analitykę

en: Refresh credits info
pl_PL: Odśwież informacje o autorach

en: Refresh data
pl_PL: Odśwież dane

en: Refresh info
pl_PL: Odśwież informacje

en: Refreshing ..
pl_PL: Odświeżanie...

en: Refreshing...
pl_PL: Odświeżanie...

en: Regex scan (skipped)
pl_PL: Skanowanie Regex (pominięte)

en: Remind me in a week
pl_PL: Przypomnij mi za tydzień

en: Remind me later
pl_PL: Przypomnij mi później

en: Remote Scan Credits
pl_PL: Kredyty zdalnego skanowania

en: Remote Scan Credits:
pl_PL: Kredyty zdalnego skanowania:

en: Remote SmartScan™
pl_PL: Zdalny SmartScan™

en: Remote scan
pl_PL: Skanowanie zdalne

en: Remote scan credits
pl_PL: Kredyty zdalnego skanowania

en: Remote scan daily limit reached. Wait for reset or upgrade for higher limits.
pl_PL: Osiągnięto dzienny limit zdalnego skanowania. Poczekaj na reset lub uaktualnij, aby uzyskać wyższe limity.

en: Repair
pl_PL: Napraw

en: Repair a possibly corrupted table (for certain storage engines only).
pl_PL: Napraw potencjalnie uszkodzoną tabelę (tylko dla niektórych silników pamięci).

en: Repair tables
pl_PL: Napraw tabele

en: Request failed
pl_PL: Żądanie nie powiodło się

en: Requesting remote scan
pl_PL: Żądanie zdalnego skanowania

en: Reset filters
pl_PL: Zresetuj filtry

en: Retention by count
pl_PL: Zachowywanie według liczby

en: Retention by date
pl_PL: Zachowywanie według daty

en: Retry
pl_PL: Ponów

en: Retry sending the request
pl_PL: Ponów próbę wysłania żądania

en: Retrying...
pl_PL: Ponawianie...

en: Revisions
pl_PL: Wersje

en: Revisions, Auto drafts, unused postmeta, unused usermeta, expired transients, and more.
pl_PL: Wersje, automatyczne szkice, nieużywane meta wpisów, nieużywane meta użytkowników, wygasłe dane tymczasowe i więcej.

en: Rows
pl_PL: Wiersze

en: Run cleanup
pl_PL: Uruchom czyszczenie

en: Run selected cleanups
pl_PL: Uruchom wybrane czyszczenia

en: Running now
pl_PL: Uruchomione teraz

en: Runs in %s
pl_PL: Uruchomi się za %s

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Saving...
pl_PL: Zapisywanie...

en: Scan
pl_PL: Skanuj

en: Scan completed
pl_PL: Skanowanie zakończone

en: Scan details
pl_PL: Szczegóły skanowania

en: Scan in progress
pl_PL: Skanowanie w toku

en: Scan max execution time
pl_PL: Maksymalny czas wykonania skanowania

en: Scan options, tables, post meta, and more to identify their plugin/theme owners and detect orphans.
pl_PL: Skanuj opcje, tabele, meta wpisów i więcej, aby zidentyfikować ich właścicieli (wtyczki/motywy) i wykryć osierocone elementy.

en: Scan progress
pl_PL: Postęp skanowania

en: Scan settings
pl_PL: Ustawienia skanowania

en: Scan started
pl_PL: Skanowanie rozpoczęte

en: Scan stopped
pl_PL: Skanowanie zatrzymane

en: Scan timeout occurred!
pl_PL: Wystąpiło przekroczenie czasu skanowania!

en: Scan type
pl_PL: Typ skanowania

en: Scheduled at (UTC)
pl_PL: Zaplanowano na (UTC)

en: Search and filter activities
pl_PL: Wyszukuj i filtruj aktywności

en: Search for
pl_PL: Szukaj

en: Search in
pl_PL: Szukaj w

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: Security check failed! Invalid nonce.
pl_PL: Błąd zabezpieczeń! Nieprawidłowy kod jednorazowy.

en: See exactly tables added/deleted
pl_PL: Zobacz dokładnie dodane/usunięte tabele

en: See what was cleaned and when
pl_PL: Zobacz, co i kiedy zostało wyczyszczone

en: See when an addon was activated or removed
pl_PL: Zobacz, kiedy dodatek został aktywowany lub usunięty

en: See when plugins are activated, deactivated, or uninstalled, then filter the timeline.
pl_PL: Zobacz, kiedy wtyczki są włączane, wyłączane lub odinstalowywane, a następnie filtruj oś czasu.

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select a plugin
pl_PL: Wybierz wtyczkę

en: Select a theme
pl_PL: Wybierz motyw

en: Select actions to do
pl_PL: Wybierz akcje do wykonania

en: Select items to clean
pl_PL: Wybierz elementy do wyczyszczenia

en: Select items…
pl_PL: Wybierz elementy…

en: Select one or more tables to view analytics.
pl_PL: Wybierz jedną lub więcej tabel, aby wyświetlić analitykę.

en: Select tables ...
pl_PL: Wybierz tabele...

en: Select the items you want to import or actions to perform
pl_PL: Wybierz elementy, które chcesz zaimportować lub akcje do wykonania

en: Select the scan configuration
pl_PL: Wybierz konfigurację skanowania

en: Select where to display the plugin menu.
pl_PL: Wybierz, gdzie wyświetlać menu wtyczki.

en: Select which tabs to hide or show in the plugin menu.
pl_PL: Wybierz, które karty ukryć lub pokazać w menu wtyczki.

en: Selected
pl_PL: Wybrano

en: Selected options cannot be deleted because they belong to WordPress.
pl_PL: Wybrane opcje nie mogą zostać usunięte, ponieważ należą do WordPressa.

en: Selected tables cannot be deleted because they belong to WordPress.
pl_PL: Wybrane tabele nie mogą zostać usunięte, ponieważ należą do WordPressa.

en: Send this correction anonymously to the plugin server?
pl_PL: Wysłać tę poprawkę anonimowo na serwer wtyczki?

en: Server
pl_PL: Serwer

en: Server is under maintenance. Please retry again after few minutes
pl_PL: Serwer jest w trakcie konserwacji. Spróbuj ponownie za kilka minut

en: Set autoload to No
pl_PL: Ustaw automatyczne ładowanie na Nie

en: Set autoload to Yes
pl_PL: Ustaw automatyczne ładowanie na Tak

en: Setting autoload to No can improve the performance of your website by reducing the number of options loaded on each page.
pl_PL: Ustawienie automatycznego ładowania na Nie może poprawić wydajność Twojej witryny poprzez zmniejszenie liczby opcji ładowanych na każdej stronie.

en: Setting autoload to No can improve the performance of your website by reducing the number of transients loaded on each page.
pl_PL: Ustawienie automatycznego ładowania na Nie może poprawić wydajność Twojej witryny poprzez zmniejszenie liczby danych tymczasowych ładowanych na każdej stronie.

en: Setting autoload to Yes can decrease the performance of your website if you have a lot of options set to autoload.
pl_PL: Ustawienie automatycznego ładowania na Tak może obniżyć wydajność Twojej witryny, jeśli masz wiele opcji ustawionych na automatyczne ładowanie.

en: Setting autoload to Yes can decrease the performance of your website if you have a lot of transients set to autoload.
pl_PL: Ustawienie automatycznego ładowania na Tak może obniżyć wydajność Twojej witryny, jeśli masz wiele danych tymczasowych ustawionych na automatyczne ładowanie.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Show balance
pl_PL: Pokaż saldo

en: Show filters
pl_PL: Pokaż filtry

en: Show formatted value
pl_PL: Pokaż sformatowaną wartość

en: Show manual corrections only
pl_PL: Pokaż tylko ręczne poprawki

en: Show original value
pl_PL: Pokaż oryginalną wartość

en: Show tables with invalid prefix
pl_PL: Pokaż tabele z nieprawidłowym prefiksem

en: Site
pl_PL: Witryna

en: Site URL
pl_PL: Adres URL witryny

en: Site inactive
pl_PL: Witryna nieaktywna

en: Sites
pl_PL: Witryny

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Size big than
pl_PL: Rozmiar większy niż

en: Skip the queue and get help from the developers faster.
pl_PL: Omiń kolejkę i uzyskaj pomoc od programistów szybciej.

en: Spam comments
pl_PL: Komentarze spam

en: Specifies the duration (in milliseconds) for which the plugin can utilize the CPU before pausing. Try decreasing this value if you notice performance issues during scans, especially on shared hosting environments.
pl_PL: Określa czas trwania (w milisekundach), przez który wtyczka może wykorzystywać procesor przed zatrzymaniem. Spróbuj zmniejszyć tę wartość, jeśli zauważysz problemy z wydajnością podczas skanowania, zwłaszcza na hostingu współdzielonym.

en: Specifies the duration (in milliseconds) for which the plugin pauses to allow other processes to utilize the CPU. Try increasing this value if you notice performance issues during scans, especially on shared hosting environments.
pl_PL: Określa czas trwania (w milisekundach), przez który wtyczka wstrzymuje działanie, aby umożliwić innym procesom wykorzystanie procesora. Spróbuj zwiększyć tę wartość, jeśli zauważysz problemy z wydajnością podczas skanowania, zwłaszcza na hostingu współdzielonym.

en: Specifies the maximum execution time for scan operations in seconds. Adjusting this value can help prevent long-running scans from causing timeout issues. Default is 0, which means the plugin will decide the best value.
pl_PL: Określa maksymalny czas wykonywania operacji skanowania w sekundach. Dostosowanie tej wartości może pomóc zapobiec problemom z limitem czasu przez długotrwałe skanowania. Wartość domyślna to 0, co oznacza, że wtyczka zdecyduje o najlepszej wartości.

en: Specifies the number of lines to process in each batch when reading files. Adjusting this value can help optimize performance and memory usage.
pl_PL: Określa liczbę linii do przetworzenia w każdej partii podczas odczytu plików. Dostosowanie tej wartości może pomóc zoptymalizować wydajność i zużycie pamięci.

en: Specifies the number of rows to process in each batch when reading database tables. Reducing this value can help optimize performance and memory usage when dealing with large tables.
pl_PL: Określa liczbę wierszy do przetworzenia w każdej partii podczas odczytywania tabel bazy danych. Zmniejszenie tej wartości może pomóc zoptymalizować wydajność i zużycie pamięci podczas pracy z dużymi tabelami.

en: Specifies the size (in kilobytes) of the content chunk read from a file in each iteration. Reducing this value may help prevent memory issues when processing large files.
pl_PL: Określa rozmiar (w kilobajtach) fragmentu zawartości odczytywanego z pliku w każdej iteracji. Zmniejszenie tej wartości może pomóc w zapobieganiu problemom z pamięcią podczas przetwarzania dużych plików.

en: Standard plan
pl_PL: Plan Standard

en: Start a scan for cron jobs
pl_PL: Rozpocznij skanowanie zadań cron

en: Start a scan for options
pl_PL: Rozpocznij skanowanie opcji

en: Start a scan for post meta
pl_PL: Rozpocznij skanowanie meta wpisów

en: Start a scan for tables
pl_PL: Rozpocznij skanowanie tabel

en: Start a scan for transients
pl_PL: Rozpocznij skanowanie danych tymczasowych

en: Start a scan for user meta
pl_PL: Rozpocznij skanowanie meta użytkowników

en: Start date cannot be after end date.
pl_PL: Data rozpoczęcia nie może być późniejsza niż data zakończenia.

en: Start date:
pl_PL: Data rozpoczęcia:

en: Start the scan
pl_PL: Rozpocznij skanowanie

en: Start time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Starter plan
pl_PL: Plan Starter

en: Step 1
pl_PL: Krok 1

en: Step 2
pl_PL: Krok 2

en: Step 3
pl_PL: Krok 3

en: Step 4
pl_PL: Krok 4

en: Stop the scan
pl_PL: Zatrzymaj skanowanie

en: Stopping scan...
pl_PL: Zatrzymywanie skanowania...

en: Submenu under tools
pl_PL: Podmenu w Narzędziach

en: Submit your verified corrections to improve global scan accuracy.
pl_PL: Prześlij swoje zweryfikowane poprawki, aby poprawić globalną dokładność skanowania.

en: Success!
pl_PL: Sukces!

en: Successful
pl_PL: Pomyślne

en: Successfully saved!
pl_PL: Pomyślnie zapisano!

en: Summary
pl_PL: Podsumowanie

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Supported
pl_PL: Obsługiwane

en: Synchronize balance
pl_PL: Synchronizuj saldo

en: Synchronizing your balance...
pl_PL: Synchronizowanie twojego salda...

en: System info
pl_PL: Informacje o systemie

en: Table name
pl_PL: Nazwa tabeli

en: Table size
pl_PL: Rozmiar tabeli

en: Table status
pl_PL: Status tabeli

en: Tables
pl_PL: Tabele

en: Tables added
pl_PL: Dodane tabele

en: Tables added on:
pl_PL: Tabele dodane w dniu:

en: Tables analytics
pl_PL: Analityka tabel

en: Tables count
pl_PL: Liczba tabel

en: Tables count chart
pl_PL: Wykres liczby tabel

en: Tables deleted
pl_PL: Usunięte tabele

en: Tables deleted on:
pl_PL: Tabele usunięte w dniu:

en: Tables growth analytics
pl_PL: Analityka wzrostu tabel

en: Tables size charts
pl_PL: Wykresy rozmiaru tabel

en: Target specific sub-sites when reviewing or cleaning data.
pl_PL: Kieruj działania na konkretne podwitryny podczas przeglądania lub czyszczenia danych.

en: Task name
pl_PL: Nazwa zadania

en: Task to delete: %s
pl_PL: Zadanie do usunięcia: %s

en: Term ID
pl_PL: Identyfikator taksonomii

en: Term order
pl_PL: Kolejność terminu

en: Term taxonomy ID
pl_PL: Identyfikator taksonomii terminu

en: The Free and old Pro versions can be uninstalled since you are using the newest Premium version
pl_PL: Darmową i starą wersję Pro można odinstalować, ponieważ używasz najnowszej wersji Premium

en: The Free version can be uninstalled since you are using the Premium version
pl_PL: Darmową wersję można odinstalować, ponieważ używasz wersji Premium

en: The Log file is not readable or does not exist.
pl_PL: Plik dziennika nie jest czytelny lub nie istnieje.

en: The cron jobs below have no registered actions. Review and delete those that are obsolete.
pl_PL: Poniższe zadania cron nie mają zarejestrowanych akcji. Przejrzyj i usuń te, które są przestarzałe.

en: The following operations are only available in the premium version and will not be cleaned:
pl_PL: Następujące operacje są dostępne tylko w wersji premium i nie zostaną wyczyszczone:

en: The free version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the premium version is active.
pl_PL: Darmowa wersja Advanced DB Cleaner została dezaktywowana, ponieważ aktywna jest wersja premium.

en: The free version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the pro version is active.
pl_PL: Darmowa wersja Advanced DB Cleaner została dezaktywowana, ponieważ wersja pro jest aktywna.

en: The key you entered belongs to a bundle, please use the product specific license key.
pl_PL: Wprowadzony klucz należy do pakietu, użyj klucza licencyjnego przypisanego do tego konkretnego produktu.

en: The local scan results will be transmitted to a remote database to enhance the accuracy of results and provide more detailed information about the items. No sensitive data is sent.
pl_PL: Wyniki lokalnego skanowania zostaną przesłane do zdalnej bazy danych w celu zwiększenia dokładności wyników i dostarczenia bardziej szczegółowych informacji o elementach. Żadne poufne dane nie są wysyłane.

en: The log file cannot be loaded since its size exceeds the limit. You can access it directly via: %s
pl_PL: Plik dziennika nie może zostać załadowany, ponieważ jego rozmiar przekracza limit. Możesz uzyskać do niego bezpośredni dostęp przez: %s

en: The most advanced Database Cleaner for WordPress. Clean database by deleting orphaned items such as old "revisions", "old drafts", optimize database, and more.
pl_PL: Najbardziej zaawansowane narzędzie do czyszczenia bazy danych dla WordPressa. Czyść bazę danych, usuwając osierocone elementy, takie jak stare „wersje”, „stare szkice”, optymalizuj bazę danych i nie tylko.

en: The old Pro version can be uninstalled since you are using the newest Premium version
pl_PL: Starą wersję Pro można odinstalować, ponieważ używasz najnowszej wersji Premium

en: The optimization reorganizes the physical storage of table data to reduce storage space and improve efficiency when accessing the table
pl_PL: Optymalizacja reorganizuje fizyczne przechowywanie danych tabeli, aby zmniejszyć zajmowane miejsce i poprawić wydajność dostępu do tabeli

en: The plugin or theme the item belongs to, determined after running a scan. If uncertain, an estimated likelihood (%) is shown, the higher the percentage, the more likely the item belongs to that plugin/theme.
pl_PL: Wtyczka lub motyw, do którego należy element, określone po wykonaniu skanowania. W przypadku niepewności wyświetlane jest szacowane prawdopodobieństwo (%), im wyższy procent, tym bardziej prawdopodobne, że element należy do tej wtyczki/motywu.

en: The plugin will begin by scanning items against your local files, then it will anonymously send the scan results to a secure remote database for more accurate results.
pl_PL: Wtyczka rozpocznie od skanowania elementów względem plików lokalnych, a następnie anonimowo prześle wyniki skanowania do bezpiecznej zdalnej bazy danych w celu uzyskania dokładniejszych wyników.

en: The plugin will only scan your items against your local files; no data will be sent to the remote database.
pl_PL: Wtyczka przeskanuje elementy tylko względem plików lokalnych; żadne dane nie zostaną wysłane do zdalnej bazy danych.

en: The pro version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the newest premium version is active.
pl_PL: Wersja Pro Advanced DB Cleaner została dezaktywowana, ponieważ aktywna jest najnowsza wersja premium.

en: The remote database cannot scan such a large number of items. Contact the plugin developer for more information.
pl_PL: Zdalna baza danych nie może przeskanować tak dużej liczby elementów. Skontaktuj się z twórcą wtyczki, aby uzyskać więcej informacji.

en: The remote scan is a powerful feature that enhances largely the accuracy of the scan results. Since it costs ongoing charges to maintain, it is not included in the lifetime plan. There are two ways to use it:
pl_PL: Zdalne skanowanie to potężna funkcja, która znacznie zwiększa dokładność wyników skanowania. Ponieważ jego utrzymanie wiąże się z bieżącymi opłatami, nie jest ono objęte planem dożywotnim. Istnieją dwa sposoby, aby z niego skorzystać:

en: The remote server is being prepared for maintenance. Please try again later.
pl_PL: Zdalny serwer jest przygotowywany do konserwacji. Spróbuj ponownie później.

en: The remote server is under maintenance. Please try again later.
pl_PL: Zdalny serwer jest w trakcie konserwacji. Spróbuj ponownie później.

en: The retention by items is available in the premium version.
pl_PL: Zachowywanie według elementów jest dostępne w wersji premium.

en: The scan allows the identification of the plugins or themes to which the items belong.
pl_PL: Skanowanie pozwala na identyfikację wtyczek lub motywów, do których należą elementy.

en: The scan cannot start!
pl_PL: Skanowanie nie może się rozpocząć!

en: The scan process identifies to which plugin/theme a table, option, or other element belongs. You can customize this process using the scan settings below.
pl_PL: Proces skanowania identyfikuje, do której wtyczki/motywu należy tabela, opcja lub inny element. Możesz dostosować ten proces za pomocą poniższych ustawień skanowania.

en: The scan will attempt to find exact matches for items names in the previously collected files.
pl_PL: Skanowanie podejmie próbę znalezienia dokładnych dopasowań nazw elementów w wcześniej zebranych plikach.

en: The scan will identify which plugins or themes your items are associated with
pl_PL: Skanowanie zidentyfikuje, z którymi wtyczkami lub motywami powiązane są Twoje elementy

en: The server is scanning your items...
pl_PL: Serwer skanuje Twoje elementy...

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: Themes cron jobs
pl_PL: Zadania cron motywów

en: Themes items
pl_PL: Elementy motywów

en: Themes meta
pl_PL: Meta motywów

en: Themes options
pl_PL: Opcje motywów

en: Themes tables
pl_PL: Tabele motywów

en: Themes transients
pl_PL: Dane tymczasowe motywów

en: There is an issue with your license. Please check your license status in the settings.
pl_PL: Wystąpił problem z Twoją licencją. Sprawdź status licencji w ustawieniach.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
pl_PL: Wygląda na to, że jest to nieprawidłowy klucz licencyjny dla %s.

en: This correction will be sent anonymously to our server
pl_PL: Ta poprawka zostanie wysłana anonimowo na nasz serwer

en: This credit code has already been redeemed. Please close this pop-up and click the 'Refresh credits info' button to refresh your credit balance
pl_PL: Ten kod autorów został już wykorzystany. Zamknij to okienko i kliknij przycisk 'Odśwież informacje o autorach', aby odświeżyć twoje saldo autorów

en: This method uses WordPress native functions for cleanup operations. This ensures compatibility with WordPress but may be slower. For example, when deleting trashed posts, this method will trigger all associated hooks and actions to delete related metadata, taxonomies, and other linked data, ensuring a thorough cleanup.
pl_PL: Ta metoda wykorzystuje natywne funkcje WordPressa do operacji czyszczenia. Zapewnia to kompatybilność z WordPressem, ale może być wolniejsza. Na przykład, podczas usuwania wpisów z kosza, ta metoda wywoła wszystkie powiązane haki i akcje, aby usunąć powiązane metadane, taksonomie i inne połączone dane, zapewniając dokładne czyszczenie.

en: This method uses direct SQL queries for cleanup operations. This can be faster but may bypass some WordPress mechanisms. For example, when deleting trashed posts, this method will directly remove the posts from the database without triggering associated hooks and actions, which may leave related metadata, taxonomies, and other linked data intact and potentially lead to extra orphaned items.
pl_PL: Ta metoda wykorzystuje bezpośrednie zapytania SQL do operacji czyszczenia. Może być szybsza, ale może omijać niektóre mechanizmy WordPressa. Na przykład, podczas usuwania wpisów z kosza, ta metoda bezpośrednio usunie wpisy z bazy danych bez wywoływania powiązanych haków i akcji, co może pozostawić nienaruszone powiązane metadane, taksonomie i inne połączone dane, potencjalnie prowadząc do dodatkowych osieroconych elementów.

en: This module tracks plugin and theme activity, including activation, deactivation, and uninstallation, and provides a complete history for debugging and site analysis.
pl_PL: Ten moduł śledzi aktywność wtyczek i motywów, w tym aktywację, dezaktywację i odinstalowanie, zapewniając pełną historię do debugowania i analizy witryny.

en: This will override any manual 'belongs to' corrections you have made. If you are unsure, leave this option disabled.
pl_PL: Spowoduje to nadpisanie wszelkich ręcznych poprawek „należy do”, które wprowadziłeś. Jeśli nie jesteś pewien, pozostaw tę opcję wyłączoną.

en: Timeouts occurred:
pl_PL: Wystąpiły przekroczenia czasu:

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To
pl_PL: Do

en: To access it, we created a separate plugin version under an annual pricing model, bundled with the Remote Scan feature and upcoming AI and cloud capabilities. As a lifetime customer, you can benefit from a 50% discount on the first purchase and all renewals (discount available for a limited time).
pl_PL: Aby uzyskać do niej dostęp, stworzyliśmy oddzielną wersję wtyczki w ramach rocznego modelu cenowego, w pakiecie z funkcją zdalnego skanowania oraz nadchodzącymi możliwościami SI i chmury. Jako dożywotni klient możesz skorzystać z 50% zniżki na pierwszy zakup i wszystkie odnowienia (zniżka dostępna przez ograniczony czas).

en: To optimize
pl_PL: Do optymalizacji

en: To repair
pl_PL: Do naprawy

en: Today's usage
pl_PL: Dzisiejsze zużycie

en: Too many items to send due to your server limitation. Trimmed items:
pl_PL: Zbyt wiele elementów do wysłania z powodu ograniczeń serwera. Przycięte elementy:

en: Total Tasks
pl_PL: Łączna liczba zadań

en: Total activities
pl_PL: Łączna liczba aktywności

en: Total columns
pl_PL: Łączna liczba kolumn

en: Total credits used:
pl_PL: Łącznie wykorzystanych autorzy:

en: Total cron jobs
pl_PL: Łączna liczba zadań cron

en: Total disk space wasted by table overhead, which can be recovered by optimizing the table.
pl_PL: Całkowita przestrzeń dyskowa zmarnowana przez narzut tabeli, którą można odzyskać poprzez optymalizację tabeli.

en: Total forced timeouts:
pl_PL: Łącznie wymuszonych przekroczeń czasu:

en: Total options
pl_PL: Łączna liczba opcji

en: Total post meta
pl_PL: Łączna liczba meta wpisów

en: Total rows
pl_PL: Łączna liczba wierszy

en: Total tables
pl_PL: Łączna liczba tabel

en: Total timeouts:
pl_PL: Łącznie przekroczeń czasu:

en: Total transients
pl_PL: Łączna liczba danych tymczasowych

en: Total user meta
pl_PL: Łączna liczba meta użytkowników

en: Track tables rows & columns changes
pl_PL: Śledź zmiany wierszy i kolumn tabel

en: Track total DB size and table count over time; drill into daily or monthly changes.
pl_PL: Śledź całkowity rozmiar bazy danych i liczbę tabel w czasie; zagłębiaj się w dzienne lub miesięczne zmiany.

en: Trackbacks
pl_PL: Trackbacki

en: Transient name
pl_PL: Nazwa danych tymczasowych

en: Transients
pl_PL: Dane tymczasowe

en: Transients below are expired. You can safely delete them.
pl_PL: Poniższe dane tymczasowe wygasły. Możesz je bezpiecznie usunąć.

en: Transients with autoload enabled also increase the autoload size. Check the Transients tab as well.
pl_PL: Dane tymczasowe z włączonym automatycznym ładowaniem również zwiększają rozmiar automatycznego ładowania. Sprawdź również kartę Dane tymczasowe.

en: Trashed comments
pl_PL: Komentarze w koszu

en: Trashed posts
pl_PL: Wpisy w koszu

en: Try changing the filters or search term
pl_PL: Spróbuj zmienić filtry lub wyszukiwaną frazę

en: Tune scan depth and resource usage to fit your hosting limits.
pl_PL: Dostosuj głębokość skanowania i użycie zasobów do limitów hostingu.

en: Twice daily
pl_PL: Dwa razy dziennie

en: Type
pl_PL: Rodzaj

en: Unapproved comments
pl_PL: Niezatwierdzone komentarze

en: Unauthorized! Insufficient permissions.
pl_PL: Nieautoryzowany dostęp! Niewystarczające uprawnienia.

en: Unauthorized! You should be logged in.
pl_PL: Nieautoryzowany dostęp! Musisz być zalogowany.

en: Uninstall
pl_PL: Odinstaluj

en: Uninstall old versions
pl_PL: Odinstaluj stare wersje

en: Uninstall previous versions?
pl_PL: Odinstalować poprzednie wersje?

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Unknown error occurred!
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd!

en: Unknown plan
pl_PL: Nieznany plan

en: Unlimited
pl_PL: Bez limitu

en: Unlimited Automated Tasks
pl_PL: Nieograniczone zadania automatyczne

en: Unlimited plan
pl_PL: Plan nieograniczony

en: Unlock Addons Activity Timeline
pl_PL: Odblokuj oś czasu aktywności dodatków

en: Unlock Advanced Filters
pl_PL: Odblokuj zaawansowane filtry

en: Unlock Advanced Filters:
pl_PL: Odblokuj zaawansowane filtry:

en: Unlock Cleanup Events Log
pl_PL: Odblokuj dziennik zdarzeń czyszczenia

en: Unlock Database Analytics
pl_PL: Odblokuj analitykę bazy danych

en: Unlock Premium Automation
pl_PL: Odblokuj automatyzację Premium

en: Unlock Tables Analytics
pl_PL: Odblokuj analitykę tabel

en: Unlock the Action Scheduler Cleanup
pl_PL: Odblokuj czyszczenie Action Scheduler

en: Unselect All
pl_PL: Odznacz wszystko

en: Unselect all
pl_PL: Odznacz wszystko

en: Unused
pl_PL: Nieużywane

en: Unused comment meta
pl_PL: Nieużywane meta komentarzy

en: Unused commentmeta
pl_PL: Nieużywane meta komentarzy

en: Unused post meta
pl_PL: Nieużywane meta wpisów

en: Unused postmeta
pl_PL: Nieużywane meta wpisów

en: Unused relationships
pl_PL: Nieużywane relacje

en: Unused term meta
pl_PL: Nieużywane meta taksonomii

en: Unused termmeta
pl_PL: Nieużywane meta terminów

en: Unused user meta
pl_PL: Nieużywane meta użytkowników

en: Unused usermeta
pl_PL: Nieużywane meta użytkowników

en: Up to 5 tasks
pl_PL: Do 5 zadań

en: Update balance
pl_PL: Zaktualizuj saldo

en: Update task
pl_PL: Zaktualizuj zadanie

en: Updated successfully!
pl_PL: Zaktualizowano pomyślnie!

en: Updating balance...
pl_PL: Aktualizowanie salda...

en: Upgrade
pl_PL: Ulepsz

en: Upgrade my license
pl_PL: Ulepsz moją licencję

en: Upgrade now
pl_PL: Ulepsz teraz

en: Upgrade to Premium
pl_PL: Ulepsz do Premium

en: Upgrade to Premium for the most accurate, safe database cleanup
pl_PL: Ulepsz do Premium, aby uzyskać najdokładniejsze i najbezpieczniejsze czyszczenie bazy danych

en: Upgrade to Premium to scan the items below and identify which plugin or theme they belong to.
pl_PL: Ulepsz do Premium, aby przeskanować poniższe elementy i zidentyfikować, do której wtyczki lub motywu należą.

en: Upgrade to create unlimited tasks with advanced features.
pl_PL: Ulepsz, aby tworzyć nieograniczoną liczbę zadań z zaawansowanymi funkcjami.

en: Upgrade to the Premium to access comprehensive database analytics.
pl_PL: Ulepsz do wersji Premium, aby uzyskać dostęp do kompleksowej analityki bazy danych.

en: Upgrade to the Premium to access comprehensive tables analytics.
pl_PL: Ulepsz do wersji Premium, aby uzyskać dostęp do kompleksowej analityki tabel.

en: Upgrade to the Premium to access detailed logs of your cleanup tasks.
pl_PL: Ulepsz do wersji Premium, aby uzyskać dostęp do szczegółowych dzienników zadań czyszczenia.

en: Upgrade to the Premium to access the addons activity timeline.
pl_PL: Ulepsz do wersji Premium, aby uzyskać dostęp do osi czasu aktywności dodatków.

en: Upgrade to the Premium to clean up old or unused Action Scheduler data.
pl_PL: Ulepsz do wersji Premium, aby wyczyścić stare lub nieużywane dane Action Scheduler.

en: Upload Max Filesize
pl_PL: Maks. rozmiar przesyłanego pliku

en: Uploads folder is not writable. Check permissions.
pl_PL: Katalog Uploads nie jest zapisywalny. Sprawdź uprawnienia.

en: Use credits
pl_PL: Użyj środków

en: Use full CPU power
pl_PL: Użyj pełnej mocy CPU

en: User ID
pl_PL: Identyfikator użytkownika

en: User meta
pl_PL: Meta użytkowników

en: Valid prefix
pl_PL: Prawidłowy prefiks

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Value must be between %1$s and %2$s
pl_PL: Wartość musi mieścić się w przedziale od %1$s do %2$s

en: Value must be between %1$s and %2$s, or 0 for the default value.
pl_PL: Wartość musi mieścić się w przedziale od %1$s do %2$s, lub 0 dla wartości domyślnej.

en: Version
pl_PL: Wersja

en: View
pl_PL: Zobacz

en: View charts by day or month
pl_PL: Wyświetlaj wykresy według dnia lub miesiąca

en: View detailed logs for every scheduled task you create.
pl_PL: Zobacz szczegółowe logi dla każdego utworzonego zadania zaplanowanego.

en: View documentation
pl_PL: Zobacz dokumentację

en: WP cron jobs
pl_PL: Zadania cron WP

en: WP debug
pl_PL: Debugowanie WP

en: WP items
pl_PL: Elementy WP

en: WP meta
pl_PL: Meta WP

en: WP options
pl_PL: Opcje WP

en: WP tables
pl_PL: Tabele WP

en: WP transients
pl_PL: Dane tymczasowe WP

en: We couldn't verify your license. Please check that your license key is active for the current website.
pl_PL: Nie mogliśmy zweryfikować Twojej licencji. Sprawdź, czy klucz licencyjny jest aktywny dla bieżącej witryny.

en: We have introduced a new Remote Scan feature, designed to detect orphaned database items with much higher accuracy. Because this feature requires ongoing infrastructure and maintenance costs, %1$sit is not included in the lifetime plan%2$s.
pl_PL: Wprowadziliśmy nową funkcję zdalnego skanowania, zaprojektowaną do wykrywania osieroconych elementów bazy danych ze znacznie większą dokładnością. Ponieważ ta funkcja wymaga bieżących kosztów infrastruktury i utrzymania, %1$snie jest ona uwzględniona w planie dożywotnim%2$s.

en: Webserver
pl_PL: Serwer WWW

en: When enabled, the plugin will utilize the full CPU power during scans, which may lead to faster scan times but could impact server performance. Disabling this option will make the plugin use less CPU, potentially reducing performance impact on your server during scans.
pl_PL: Gdy włączone, wtyczka wykorzysta pełną moc procesora podczas skanowania, co może przyspieszyć czas skanowania, ale może wpłynąć na wydajność serwera. Wyłączenie tej opcji sprawi, że wtyczka będzie zużywać mniej procesora, potencjalnie zmniejszając wpływ na wydajność serwera podczas skanowania.

en: Where to find my credit codes?
pl_PL: Gdzie znaleźć moje kody autorów?

en: Where to track my credits usage?
pl_PL: Gdzie śledzić wykorzystanie moich kredytów?

en: Who uses this item?
pl_PL: Kto używa tego elementu?

en: Will not be cleaned
pl_PL: Nie zostanie wyczyszczone

en: WordPress core
pl_PL: Rdzeń WordPress

en: WordPress file system API is not initialized.
pl_PL: API systemu plików WordPress nie jest zainicjowane.

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You are at position %d in the queue.
pl_PL: Jesteś na pozycji %d w kolejce.

en: You are now using the newest premium version of the plugin, would you like to import your data from the previous version?
pl_PL: Używasz teraz najnowszej wersji premium wtyczki. Czy chcesz zaimportować dane z poprzedniej wersji?

en: You are on the %s.
pl_PL: Jesteś w planie %s.

en: You can edit the scan results to correctly associate items with their respective plugins or themes if you are certain of their belonging.
pl_PL: Możesz edytować wyniki skanowania, aby poprawnie powiązać elementy z odpowiednimi wtyczkami lub motywami, jeśli masz pewność co do ich przynależności.

en: You can save:
pl_PL: Możesz zaoszczędzić:

en: You can upgrade to the full Version 4, which includes the Remote Scan and Cloud features, available on an annual subscription.
pl_PL: Możesz uaktualnić do pełnej wersji 4, która zawiera funkcje zdalnego skanowania i chmury, dostępne w ramach rocznej subskrypcji.

en: You disabled this module. Please enable it in the settings to start recording addon activities.
pl_PL: Wyłączyłeś ten moduł. Włącz go w ustawieniach, aby rozpocząć rejestrowanie aktywności dodatków.

en: You disabled this module. Please enable it in the settings to track database changes.
pl_PL: Wyłączyłeś ten moduł. Włącz go w ustawieniach, aby śledzić zmiany w bazie danych.

en: You don't have any tasks matching the selected filter.
pl_PL: Nie masz żadnych zadań pasujących do wybranego filtra.

en: You don't have enough credits to send additional remote requests.
pl_PL: Nie masz wystarczającej liczby kredytów, aby wysłać dodatkowe żądania zdalne.

en: You have %d remaining credits to use.
pl_PL: Pozostało ci %d środków do wykorzystania.

en: You have been using %s for more than 1 week. Would you mind taking a few seconds to give it a 5-star rating on WordPress? Thank you in advance :)
pl_PL: Używasz %s od ponad tygodnia. Czy mógłbyś poświęcić kilka sekund, aby ocenić wtyczkę na 5 gwiazdek na WordPress? Z góry dziękujemy :)

en: You have been using the "Advanced DB Cleaner" for more than 1 week. Would you mind taking a few seconds to give it a 5-star rating on WordPress? Thank you in advance :)
pl_PL: Używasz "Advanced DB Cleaner" od ponad tygodnia. Czy mógłbyś poświęcić kilka sekund, aby ocenić wtyczkę na 5 gwiazdek na WordPress? Z góry dziękujemy :)

en: You have chosen to submit your manual corrections to the plugin server. To change this, please navigate to the plugin settings page
pl_PL: Zdecydowałeś się przesłać swoje ręczne poprawki na serwer wtyczki. Aby to zmienić, przejdź do strony ustawień wtyczki

en: You have reached your daily limit for remote server requests. Please wait for your credits to reset or upgrade your license for a higher limit.
pl_PL: Osiągnąłeś dzienny limit żądań do zdalnego serwera. Poczekaj na zresetowanie kredytów lub zaktualizuj licencję, aby uzyskać wyższy limit.

en: You have reached your daily limit for remote server requests. Please wait for your credits to reset.
pl_PL: Osiągnąłeś twój dzienny limit żądań do zdalnego serwera. Proszę poczekać na zresetowanie twój autorzy.

en: You have used all your total credits. Buy more credits or redeem a credit code to continue using the remote scan.
pl_PL: Wykorzystałeś wszystkie twój autorzy. Kup więcej autorzy lub wykorzystaj kod autorzy, aby kontynuować korzystanie ze zdalnego skanowania.

en: You manually corrected this items!
pl_PL: Ręcznie poprawiłeś te elementy!

en: You must first activate your plugin license before redeeming a credit code.
pl_PL: Musisz najpierw włączyć licencję twojej wtyczki, zanim wykorzystasz kod środków.

en: You must first activate your plugin license before synchronizing your balance.
pl_PL: Musisz najpierw włączyć twoją licencję wtyczki przed synchronizacją twojego salda.

en: You're using the Free version
pl_PL: Używasz wersji darmowej

en: You're using the Premium version
pl_PL: Używasz wersji Premium

en: Your "Advanced DB Cleaner Pro" has been upgraded to version 4.x, a major update featuring a new architecture, a redesigned interface, and many new features.
pl_PL: Twój „Advanced DB Cleaner Pro” został zaktualizowany do wersji 4.x, głównej aktualizacji zawierającej nową architekturę, przeprojektowany interfejs i wiele nowych funkcji.

en: Your %1$sAdvanced DB Cleaner Pro%2$s has been upgraded to version 4.x, a major update featuring a new architecture, a redesigned interface, and many new features.
pl_PL: Twój %1$sAdvanced DB Cleaner Pro%2$s został zaktualizowany do wersji 4.x, głównej aktualizacji zawierającej nową architekturę, przeprojektowany interfejs i wiele nowych funkcji.

en: Your autoload size (%1$s) exceeds your WordPress recommendation (%2$s). Reducing it may improve performance.
pl_PL: Twój rozmiar autozładowania (%1$s) przekracza rekomendację WordPressa (%2$s). Zmniejszenie go może poprawić wydajność.

en: Your balance has been synchronized.
pl_PL: Twoje saldo zostało zsynchronizowane.

en: Your license does not match this product. Please deactivate and enter a valid license key for Advanced Database Cleaner.
pl_PL: Twoja licencja nie pasuje do tego produktu. Wyłącz ją i wpisz ważny klucz licencyjny dla Advanced Database Cleaner.

en: Your license has been disabled. Please note that this license will no longer receive updates. (contact support if you think this is a mistake)
pl_PL: Twoja licencja została wyłączona. Pamiętaj, że ta licencja nie będzie już otrzymywać aktualizacji. (skontaktuj się z pomocą techniczną, jeśli uważasz, że to pomyłka)

en: Your license has expired. Please renew it to continue receiving updates and support. Click the 'My Account' link below to access your account and renew your license.
pl_PL: Twoja licencja wygasła. Odnów ją, aby nadal otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną. Kliknij odnośnik „Moje konto” poniżej, aby uzyskać dostęp do swojego konta i odnowić licencję.

en: Your license is expiring soon. It should automatically renew if your payment method is valid.
pl_PL: Twoja licencja wkrótce wygaśnie. Powinna zostać automatycznie odnowiona, jeśli metoda płatności jest ważna.

en: Your license is inactive for this site. Please deactivate it and activate it again.
pl_PL: Twoja licencja jest nieaktywna dla tej witryny. Wyłącz ją i włącz ponownie.

en: Your license is invalid. Please deactivate and enter a valid license key.
pl_PL: Twoja licencja jest nieprawidłowa. Wyłącz ją i wpisz poprawny klucz licencyjny.

en: Your license is not active for this URL.
pl_PL: Twoja licencja nie jest aktywna dla tego adresu URL.

en: Your license key has been deactivated.
pl_PL: Twój klucz licencyjny został dezaktywowany.

en: Your license key has been disabled.
pl_PL: Twój klucz licencyjny został wyłączony.

en: Your license key has expired.
pl_PL: Twój klucz licencyjny wygasł.

en: Your license key has reached its activation limit. Please deactivate it on any unused sites to be able to use it again, or consider upgrading your license to allow more activations.
pl_PL: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji. Dezaktywuj go na nieużywanych witrynach, aby móc użyć go ponownie, lub rozważ uaktualnienie licencji, aby umożliwić więcej aktywacji.

en: Your license key is invalid.
pl_PL: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy.

en: [Filter applied]
pl_PL: [Filtr zastosowany]

en: [Filter]
pl_PL: [Filtr]

en: [In main site]
pl_PL: [W witrynie głównej]

en: [Server time]
pl_PL: [Czas serwera]

en: [scan]
pl_PL: [skanuj]

en: canceled
pl_PL: anulowane

en: check logs
pl_PL: sprawdź logi

en: complete
pl_PL: ukończone

en: corrected items:
pl_PL: poprawione elementy:

en: day
pl_PL: dzień

en: days
pl_PL: dni

en: failed
pl_PL: nieudane

en: files
pl_PL: plików

en: hour
pl_PL: godzina

en: hours
pl_PL: godzin

en: in total
pl_PL: łącznie

en: item | items
pl_PL[0]: element
pl_PL[1]: elementy
pl_PL[2]: elementów

en: items cleaned
pl_PL: elementy wyczyszczone

en: items selected
pl_PL: elementy wybrane

en: items to clean up
pl_PL: elementy do wyczyszczenia

en: just now
pl_PL: przed chwilą

en: mins
pl_PL: min

en: month
pl_PL: miesiąc

en: months
pl_PL: miesięcy

en: more
pl_PL: więcej

en: never
pl_PL: nigdy

en: oEmbed caches
pl_PL: Pamięć podręczna oEmbed

en: of
pl_PL: z

en: of data
pl_PL: danych

en: orphaned
pl_PL: osierocone

en: per post
pl_PL: na wpis

en: sec
pl_PL: sek

en: secs
pl_PL: sek

en: skipped
pl_PL: pominięto

en: upgrade
pl_PL: ulepsz

en: view
pl_PL: zobacz

en: week
pl_PL: tydzień

en: weeks
pl_PL: tygodni

en: with invalid prefix
pl_PL: z nieprawidłowym prefiksem

en: year
pl_PL: rok

en: years
pl_PL: lat
